Iruñea

Joseba Asiron

1962-04-14 Iruñea

  • Iruñeko EH Bilduren bozeramailea
  • Iruñeko alkatea (2015-2019)

    Joxe Abaurrea

    1965-02-14 Iruñea

  • EH Bilduren Iruñeko zinegotzia
  • Hirigintza, Etxebizitza, Proiektuak, Mugikortasuna, Energia eta Ingurugiroa alorretako zinegotzia. Txantrea eta Arrosadia-Santa María la Real-Azpilagaina auzoetako arduraduna. POSTA: j.abaurrea@pamplona.es

    Maider Beloki

    1978-07-24 Iruñea

  • EH Bilduren Iruñeko zinegotzia
  • Kultura, Hezkuntza, Aniztasuna, Turismoa eta Komertzioa alorretako zinegotzia. Mendillorri-Erripagaina eta Lezkairu auzoetako arduraduna. POSTA: m.beloki@pamplona.es

    Marian Aldaia

    1973-05-18 Iruñea

  • EH Bilduren Iruñeko zinegotzia
  • Hizkuntza Politika eta Ogasuna alorretako zinegotzia. Sanduzelai-Buztintxuri eta Zabalgunea auzoetako arduraduna. POSTA: m.aldaia@pamplona.es

    Amaia Izko

    1971-11-03 Iruñea

  • EH Bilduren Iruñeko zinegotzia
  • Berdintasuna-LGTBI, Gardentasuna eta Kontratazio Publikoa alorretako zinegotzia. Alde Zaharra eta Donibane auzoetako arduraduna. POSTA: a.izko@pamplona.es

    Eva Aranguren

    1976-05-10 Iruñea

  • EH Bilduren Iruñeko zinegotzia
  • Ekintza Soziala, Hirugarren Adina, Hiritarren Segurtasuna, Memoria Historikoa eta Elkarbizitza alorretako zinegotzia. Iturrama eta Mendebaldea-Ermitagaina auzoetako arduraduna. POSTA: e.aranguren@pamplona.es

    Endika Alonso

    1974-09-30 Iruñea

  • EH Bilduren Iruñeko zinegotzia
  • Garapen Komunitarioa, Gazteria, Kirola, Giza Baliabideak eta Hiri Kontserbazioa alorretako zinegotzia. Arrotxapea eta Etxabakoitz auzoetako arduraduna. POSTA: e.alonso@pamplona.es