Zarautz

Itziar Murua Uria

1968-12-26 Zarautz

  • Zinegotzia
  • Taldeko bozeramailea. Lurralde eta Herritarren batzordeko kidea da besteak beste. Kontaktua: i-murua@zarautz.eus

    Ion Arozena Eizagirre

    1987-02-07 Lapuebla de Labarca

  • Zinegotzia
  • Antolamendu batzordeko kidea da besteak beste. Kontaktua: i-arozena@zarautz.eus

    Mikel Goenaga Gubia

    1966-06-08 Donostia

  • Zinegotzia
  • Lurralde batzordeko kidea da besteak beste. Kontaktua: m-goenaga@zarautz.eus

    Ainara Landa Argote

    1975-11-11 Zarautz

  • Zinegotzia
  • Antolamandu eta Herritarren taldeko kidea da besteak beste. Kontaktua: a-landa@zarautz.eus

    Begotxu Olaizola Elordi

    1964-03-14 Donostia

  • Zinegotzia
  • UEMAko udal ordezkaria.Toki garapen ekonomikoa eta bizikidetza gaien jarraipena egiten du besteak beste. Kontaktua: b-olaizola@zarautz.eus

    Jabier Etxaburu Elu

    1957-12-03 Ondarroa

  • Zinegotzia
  • Udaltzaingoa eta partaidetza gaien jarraipena egiten du besteak beste. Kontaktua: x-etxaburu@zarautz.eus

    Jesus Goikoetxea Balentziaga

    1962-12-23 Zarautz

  • Zinegotzia
  • UEMAko udal ordezkaria. Euskara eta kultura gaien jarraipena egiten du besteak beste. Kontaktua: b-olaizola@zarautz.eus

    Eider Illarramendi Azkue

    1973-07-27 Zarautz

  • Zinegotzia
  • Giza baliabideak eta parekidetasuna gaien jarraipena egiten du besteak beste. Kontaktua: eider-illarramendi@zarautz.eus